فروش مدرک تحصیلی معتبر(عالی و قانونی100%)

اهمیت خرید مدرک از مراجع فروش مدرک تحصیلی معتبر
اهمیت خرید مدرک از مراجع فروش مدرک تحصیلی معتبر

فروش مدرک تحصیلی معتبر

مجموعه ما یکی از اصلی ترین موسسه های فروش مدرک تحصیلی معتبر در سطح ایران به شمار می‌رود که با توجه به روابط قوی و مستحکمی که با افراد حقیقی و حقوقی داریم به شما اطمینان خاطر میدهیم که مدرک تحصیلی مورد علاقه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن آماده کنیم. فراموش نکنید که تمامی مدارک ارائه شده توسط ما به شکل دائمی ثبت شده‌اند و دیگر نیازی نیست که نگرانی از این بابت داشته باشید.

ما این مدارک معتبر را در تمامی مقاطع اعم از دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهیم.

مدارک ارائه شده توسط یک مجموعه مطرح که در فروش مدرک تحصیلی معتبر فعالیت می کند می بایست ویژگی های خاصی را داشته باشند مثلاً شامل ریز نمرات به شکل کامل، ترجمه رسمی دادگستری، نامه قبولی سنجش، تاییدیه تحصیلی و اصل دانشنامه باشد. مجری که برای هموطنان عزیز و متقاضیان داریم این است که موسسه ما تمامی ویژگی های مذکور را در پکیج های تحصیلی خود ارائه می دهد و شما با خرید این مدارک امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های داخلی و خارجی را دارید. علاوه بر آن اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای داخلی را ندارید، می توانید یک جاب آفر رایگان را از کشور مدنظرتان از سوی ما دریافت نمایید.

فروش مدرک تحصیلی معتبر
فروش مدرک تحصیلی معتبر

اگر تاکنون موفق به یافتن چنین مجموعه ای نشده اید نگران نباشید چرا که ما در ادامه معتبرترین مرجع فروش مدرک تحصیلی معتبر را خدمت شما دوستان عزیز معرفی خواهیم کرد. مدارک ارائه شده توسط ما تمامی ویژگی های یک مدرک اصلی و ایده آل را در خود جای داده است. این مدارک کاملاً ثبت قانونی و رسمی شده اند و استعلام آنها دائمی و مادام العمر میباشد به گونه ای که هر ارگان خصوصی یا دولتی از این مدارک استعلام بگیرند پاسخ آن قطعاً مثبت خواهد بود. به خاطر داشته باشید که تمامی ارگان های داخلی از سازمان مرکزی یا واحد مربوطه استعلام می گیرند و درخواست آنها که مبنی بر استعلام از مدرک فرد متقاضی است با ارسال فکس به واحد مربوطه و یا به صورت کتبی به سازمان فارغ التحصیلی ارسال می گردد.

کسانی که به شکل کاملاً حرفه ای در عرصه فروش مدرک تحصیلی معتبر فعالیت می کنند قطعاً می دانند که یک مدرک تحصیلی معتبر باید ویژگی های خاصی را داشته باشد؛ به عنوان مثال این مدرک باید ضمن داشتن ریز نمرات و تاییدیه فارغ التحصیلی، گواهی موقت و اصل دانشنامه را دارا باشد. شایان ذکر است که مراجعه کنندگانی که از موسسه ما مدارک تحصیلی را خریداری کرده‌اند همگی از روند کار مجموعه ما رضایت دارند و این مسئله ثابت می کند که مدارک ارائه شده توسط ما تمامی ویژگی هایی که باید یک مدرک اصلی داشته باشد را در خود جای داده است.

در راستای اطلاع به هموطنانی که مقیم خارج از ایران هستند باید بگوییم که هنگامی که شما به کالج ها و دانشگاه های خارج از ایران و یا حتی به هر کدام از سفارتخانه ها مدرک تحصیلی و دانشگاهی خود را ارائه دهید، این دانشگاه ها و سازمان ها اولین اقدامی که انجام می دهند این است که از سازمان بین المللی فارغ التحصیلی از مدارک شما استعلام می گیرند که اگر شما از یک مرکز فروش مدرک تحصیلی معتبر، مدارک خود را دریافت کرده باشید دیگر هیچ گونه نگرانی بابت این مسئله نخواهید داشت. بنابراین می توان گفت که یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که یک مدرک تحصیلی معتبر می بایست داشته باشد این است که امکان استعلام گیری مادام العمر را برای متقاضی فراهم کرده باشد.

خدمات موسسه ما
خدمات موسسه ما

موسسه ما به به عنوان مطرح‌ترین موسسه فروش مدرک تحصیلی معتبر خدمات منحصر به فرد و ویژه ای را به تمامی مراجعه کنندگان ارائه می دهد. لازم به ذکر است که از خدمات بارز موسسه ما این است که ما علاوه بر مدارک از دانشگاه های سراسری و آزاد، مدارکی را به شکل غیر حضوری و یا آنلاین نیز ارائه می دهیم. خبر خوبی که برای علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته های پیراپزشکی و پزشکی داریم این است که می‌توانید با استفاده از روش های مخصوصی که مجموعه ما ارائه می دهد بدون اینکه هیچ گونه نیاز به شرکت کردن در کنکور سراسری را داشته باشید در این رشته ها جذب شوید و ادامه تحصیل بدهید.

یک مرکز فروش مدرک تحصیلی معتبر می بایست خدمات متنوعی را ارائه دهد و متناسب با آنها تعرفه هایی را برای پکیج های خود تعریف نماید. همانطور که مطلع هستید عوامل بسیار زیادی روی تعرفه این پکیج ها تاثیر گذارند و باعث می شوند تا نتوان یک نرخ ثابت و معین برای آن تعریف کرد. در ادامه این مقاله با همکاری شما عزیزان و همچنین نظرات مشاورین محترم موسسه به چند نمونه از پرسش های متداول شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات رایج مراجعه کنندگان و پاسخ به آنها
سوالات رایج مراجعه کنندگان و پاسخ به آنها
 • سوالات رایج مراجعه کنندگان و پاسخ به آنها

 

 1. مدارک دانشگاهی و تحصیلی ارائه شده از کدام دانشگاه ها اخذ می شوند؟ تمامی مدارک دانشگاهی و تحصیلی که از مجموعه ما به عنوان اصلی ترین مرکز فروش مدرک تحصیلی معتبر ارائه می گردد از موسسات و یا دانشگاه های داخلی است که همگی مورد تایید وزارت علوم هستند.
 2. آیا این مدارک ثبت شده و معتبر هستند؟ قطعاً بله! تمامی مدارکی که از موسسه ما صادر می گردد از آنجا که به شکل کاملاً رسمی ثبت سیستمی شده اند کاملا معتبر هستند و علاوه بر پرونده سازی برای فرد دانشجو در دانشگاه مدنظر فایل دانشجویی نیز تشکیل می شود.
 3. آیا مدرک تحصیلی خریداری شده قابل ارائه به محل کاری هستند؟ همانطور که در قسمت قبل اشاره شد این مدارک به شکل کاملا رسمی پرونده سازی شده و به ثبت سیستمی رسیده اند؛ بنابراین موسسه ما هیچگونه نقطه ضعفی هنگام ارائه این مدارک به ارگانهای خصوصی و دولتی ندارد و به جرأت می‌گویم که این مدارک در سازمان مرکزی و سیستم‌ واحد مربوطه ثبت شده اند و قابل ارائه به محل کاری هستند.
 4. آیا مدرک تحصیلی که توسط مجموعه شما ارائه می شود شامل ریز نمرات هم هست یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم که موسسه ما به تمامی مراجعه کنندگان و متقاضیان خود مدارکی را به شکل کامل تحویل میدهد که همگی شامل ریز نمرات، تاییدیه فارغ التحصیلی و دانشنامه هستند. خوب است بدانید که ما علاوه بر ارائه تمامی مدارک دانشگاهی، یک نسخه ترجمه رسمی دادگستری که به زبان انگلیسی ترجمه شده است به شکل کاملاً رایگان به مراجعه کننده تقدیم خواهیم کرد. علاوه بر این موارد حتی خود مراجعه کننده امکان اخذ ترجمه به تعداد نامحدود را دارد حتی می تواند درخواست سفارش بدهد و به هر زبان مورد نیاز مدرک خود را ترجمه نماید.
 5. آیا با خرید مدرک از مراجع فروش مدرک تحصیلی معتبر امکان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد وجود دارد؟ بله این کار بدون هیچ گونه محدودیتی امکان پذیر است و متقاضی می تواند در مقاطع بالاتر و بعدی در دانشگاه آزاد ادامه تحصیل نماید و با هیچ گونه مورد ناسازگاری مواجه نخواهد شد.
 6. با خرید این مدارک امکان اخذ پذیرش وجود دارد؟ بله مدارک دانشگاهی و تحصیلی که موسسه ما با توجه به روابط قدرتمندی که دارد امکان ادامه تحصیل و همچنین اخذ پذیرش تحصیلی را برای مراجعه کنندگان فراهم کرده است ضمن اینکه می توان این مدارک را به تمامی سفارت خانه ها ارائه داد.
 7. استعلام این مدارک تحصیلی به چه صورت است؟ پس از طی کردن تمام مراحل و اتمام کار که توسط مرکز فروش مدرک تحصیلی معتبر انجام میشود نوبت به ثبت سیستمی و رسمی مدرک می رسد تا هنگام استعلام گیری این مدارک با هیچ گونه اختلالی مواجه نشوند‌. نحوه استعلام گیری به این صورت است که پس از اینکه تمامی تاییدیه های لازم و مربوطه اخذ شد، واحد مربوطه و موسسه ای که دانشجو را فارغ التحصیل اعلام کرده است می بایست مدارکش را به صورت کارنامه الکترونیکی به ایمیل شخصی خود دانشجو ارسال کند. پس از این که دانشجو تاییدیه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد را دریافت کرد و از آن لحظه به بعد به عنوان یک فارغ التحصیل کامل با مدرک تحصیلی معتبر ثبت می گردد.
 8. آیا مدارک تحصیلی را تنها از ایران میتوان تهیه کرد؟ معدود موسسه هایی هستند که مدارک را در خارج از ایران نیز ارائه می دهند که مجموعه ما به عنوان برترین موسسه فروش مدرک تحصیلی معتبر امکان اخذ مدارک دانشگاهی و تحصیلی را علاوه بر دانشگاه های داخل ایران از کشورهای خارجی نیز فراهم کرده است و در این زمینه پرونده های بسیار موفقی داشته و تجارب درخشانی را کسب نموده است. نکته قابل توجه این است که مدارک خارجی ما نیز مانند مدارک داخلی در هر مقطعی قابل خریداری هستند.
 9. پس از صدور این مدارک و ارسال آنها به دارالترجمه تاییدیه امور خارجه، می توان تاییدیه دادگستری را گرفت؟ بله قطعا این کار امکان پذیر است و تمامی مدارک ما به راحتی امکان اخذ تاییدیه دادگستری را دارا هستند.
اهمیت خرید مدرک از مراجع فروش مدرک تحصیلی معتبر
اهمیت خرید مدرک از مراجع فروش مدرک تحصیلی معتبر
 • اهمیت خرید مدرک از مراجع فروش مدرک تحصیلی معتبر

بدون شک همه شما خوانندگان گرامی و دوستان عزیز با اهمیت مدرک تحصیلی کم و بیش آشنا هستید. همانطور که میدانید در طول سال‌های گذشته زندگی ما ایرانیان دستخوش تحولات و فراز و نشیب‌های متعددی بوده و شرایط برای عده ای از افراد به گونه ای رقم خورده که امکان ادامه تحصیل یا حتی تحصیل نداشته باشند. این چالش ها بنابر دلایل مختلف و متعددی به وجود آمده است که صحبت درباره این دلایل موضوع اصلی مقاله ما نیست و از حوصله ما خارج است.

عدم ادامه تحصیل به علت مشکلات خانوادگی و اقتصادی، مهاجرت، عدم ادامه تحصیل، پناهندگی و غیره تنها چند نمونه از عواملی هستند که ما را بر آن داشت به عنوان یک موسسه فروش مدرک تحصیلی معتبر فعالیت خود را آغاز کنیم. ما در این راستا از ارتباطات داخل و خارج از کشور استفاده کردیم تا بتوانیم تا حد قابل قبول و ایده آلی به رفع این نیازها اقدام کنیم. بدون اغراق بیش از ۸۰ درصد مشتریان ما با کمک متخصصان مجموعه ما توانسته اند مشکل و خلا پیش آمده در زندگی خود را برطرف سازند و یک سرنوشت مطلوب را برای خود رقم بزنند.

سخنی پایانی و جمع بندی هر آن چه که خدمتتان عرض کردیم
سخنی پایانی و جمع بندی هر آن چه که خدمتتان عرض کردیم
 • سخنی پایانی و جمع بندی هر آن چه که خدمتتان عرض کردیم

ما به عنوان اصلی ترین مرکز فروش مدرک تحصیلی معتبر بر اساس تجربه هایی که در سال‌های طولانی کسب کرده‌ایم مدارک خود را به دودسته مدرک کارشناسی پیوسته و مدرک کارشناسی ناپیوسته گروه بندی کرده ایم. البته ناگفته نماند که برای اخذ و صدور هر یک از مدارک نامبرده می بایست مدرک تحصیلی پیش نیاز مربوطه را دارا باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به شما پیشنهاد می کنیم که با استفاده از راه‌های ارتباطی که پیش رویتان قرار داده ایم با مشاوران متخصص ما در تماس باشید تا شما را در این حوزه به شکل فردی و تخصصی راهنمایی کنند.

صادقانه بگویم که در روند کسب مدرک تحصیلی اصلی علاوه بر هزینه های زمانی و مادی که در هر ترم دانشجو می پردازد، در کشور ایران هیچ گونه واحد درسی که بتواند در کار آینده مفید و کارآمد واقع شود تدریس نخواهد شد و اکثر افراد موفق تنها با تکیه بر مهارت های ویژه و خاص خود به موفقیت رسیده اند. یک راه حل ساده که برای این مشکل وجود دارد خرید مدرک از مراکز فروش مدرک تحصیلی معتبر از که شما می توانید با دریافت مدارک مربوطه در ارگان های دولتی یا خصوصی به راحتی استخدام شوید.

در پایان ضمن تشکر از همراهی شما عزیزان تا انتهای این مقاله از شما خواهشمندیم که با هوشیاری کامل معتبرترین موسسه را برای انجام این قبیل کارهای خود انتخاب نمایید در غیر اینصورت نه تنها نتیجه نمی‌گیرید بلکه متاسفانه پشیمانی عایدتان می گردد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *